www.cvonline.hu

Titkársági asszisztens

Hozzáadva: 2017.09.30.
Hirdetés azonosító: 1193762

Üzleti joggal foglalkozó, nemzetközi szinten ismert piacvezető partnercégünk számára keresünk új kollégát az alábbi pozícióba.
Feladatok:

  • Magyar és angol nyelvű hívások kezelése
  • Magyar és külföldi ügyfelek fogadása, illetve eligazítása
  • Levelezés angol, illetve magyar nyelven
  • Jogászok napi munkájának támogatása
  • Tárgyalók előkészítése, rendben tartása
  • Klasszikus adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Legalább középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek

Juttatások:
  • Hosszútávú lehetőség egy piacvezető cégnél
  • Versenyképes fizetés + cafeteria
  • Magasan kvalifikált szakmai háttér
  • Fejlődési lehetőség
  • Inspiráló, összetartó közösség
  • Modern munkahelyi környezet

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi email címre.

Munkavégzés helye:
  • XII. kerület