www.cvonline.hu

Titkársági asszisztens

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Budapesti Épületgépészeti cég új pozíció kialakítása miatt keres – főállásban, azonnali kezdéssel

Titkársági asszisztenst

Feladatok:

  • Bejövő telefonok kezelés
  • Bejövő és kimenő posta iktatása, kezelése, feladása
  • Beérkező számlák rendszerbe rögzítése
  • Vendégek fogadása, kávéfőzés
  • Kimenő angol nyelvű levelek megírása
  • Back office munkák elvégzése
  • Irodaszerek rendelése
  • Ebédrendelések, csomagátvételek – minimális pénzkezelés
  • Adminisztrációs feladatokkal vezetők támogatása (táblázatok készítése)

Elvárás:

  • Minimum tárgyalási szintű kommunikáció angol nyelven
  • Minimum 3 éves irodai környezetben szerzett tapasztalat
  • Excel tábla magabiztos használata

Előny:

  • Második nyelv ismerete (preferáltan német!)
  • Irodavezetői, titkársági OKJ-s végzettség
  • Pénzügyi asszisztensi alapismeretek (számlák iktatása stb)

Jelentkezni lehet az alábbi email címen, fényképes önéletrajzzal valamint jövedelemigény megjelölésével.

Munkavégzés helye Budapest XV. kerület
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest