www.cvonline.hu

Titkársági asszisztens

  • A hirdetés 103 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt.

munkakör betöltésére munkatársat keres
(határozott időre)

Feladatok:

  • Titkársági és adminisztratív feladatok ellátása,
  • A vezető munkájának teljes körű támogatása,
  • Általános asszisztensi feladatok ellátása,
  • Jelentések összeállítása, táblázatok, statisztikák, elemzések készítése
  • Kapcsolattartás a külföldi leánybankokkal
  • Magyar és angol nyelvű levelezés.

Elvárások:

  • Aktív középfokú angolnyelv-tudás szóban és írásban egyaránt
  • Hasonló pozícióban szerzett legalább 1 éves tapasztalat
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete (Excel, Power Point, Word)
  • Magas színvonalú szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Pontos, önálló munkavégzés
  • Proaktív, feladatkereső attitűd
  • Jó stressztűrő képesség
  • Megbízhatóság, határozottság

Előny:

  • Közgazdasági, pénzügyi szakirányú végzettség

Jelentkezési határidő:  2016. 10. 06.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és jelentkezni kíván, kérjük, Internet Explorert használva kattintson ide!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű