www.cvonline.hu

Titkársági asszisztens

  • A hirdetés 170 napja lejárt

Budakeszi székhelyű nyomdaipari részvénytársaság

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Számítógépes szövegszerkesztés, táblázatkezelés
  • Közbeszerzési pályázatok figyelése és összeállítása
  • Számlázás
  • Partnerek fogadása
  • Közgyűlések előkészítése

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Megbízhatóság, pontosság, precizitás
  • Önálló munkavégzés

Előny:

  • Gyors és gépírás
  • Azonnali munkakezdés
  • Közbeszerzési pályázatok összeállításában szerzett tapasztalat

Egyéb információ:

  • Jelentkezőket elsősorban Budakeszi vonzáskörzetéből várunk

A jelentkezéshez fényképes szakmai önéletrajzokat kérünk, fizetési igény megjelölésével, az alábbi email címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Közigazgatás / Államigazgatás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő