www.cvonline.hu

Titkársági asszisztens

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 1028118

Nagy hagyományokkal rendelkező, világpiaci vezető műanyagipari csoport magyarországi leányvállalata számára keresünk gyakorlattal rendelkező munkatársat az alábbi munkakörbe:
Feladatok:

  • a titkárság működéséhez hozzátartozó napi adminisztrációs feladatok ellátása (fénymásolás, számlaérkeztetés, szerződéskezelés, irattárazás, iktatás, postakezelés, telefonok és e-mailek kezelése),
  • a vezetőség támogatása az ügyirat-kezelési és adminisztrációs feladatok ellátásában,
  • idegen nyelvű fordítások készítése, tolmácsolás,
  • megbeszélések, partnertalálkozók szervezése, időpontok egyeztetése,
  • prezentációk készítése (angol és magyar nyelven),
  • céges rendezvények szervezésének segítése,
  • külföldi üzleti utazással kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése,
  • külföldi vendégek fogadása, Magyarországon tartózkodásuk megszervezése,
  • anyavállalattal történő kapcsolattartás (telefon, e-mail).

Elvárások:
  • felsőfokú végzettség,
  • tárgyalóképes ANGOL nyelvtudás (szóban, írásban),
  • 1 éves hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek,
  • talpraesett, problémamegoldó, dinamikus személyiség,
  • megbízható, precíz, felelősségteljes munkavégzés,
  • kiváló kommunikációs készség.

Előnyök:
  • Berettyóújfalui vagy környéki lakóhely előnyt jelent.

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a megadott email címre a megpályázott munkakör és fizetési igény megjelölésével.

Munkavégzés helye:
  • Berettyóújfalu