www.cvonline.hu

Titkársági asszisztens (ügyvédi irodában)

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.20.
Hirdetés azonosító: 1190824
lejárt

Érdekel a jog világa? Szeretnél egy ügyvédi irodában dolgozni?

Amennyiben igen, olvasd el hirdetésünket, és jelentkezz!

Feladatok:

  • Bejövő-kimenő telefonhívások kezelése - angol nyelven is
  • Ad-hoc adminisztrációs feladatok

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Erős középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban is)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önálló munkavégzés, precizitás

Munkaidő: hétfő és péntek között heti minimum 20 óra vállalása

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Csütörtöki és pénteki nap vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 940 Ft/óra
  • Jól megközelíthető, belvárosi iroda
  • Tapasztalatszerzési lehetőség

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítése követően, vagy az alábbi telefonszámon vagy e-mail címen: +36 70 452 3338; E-mail cím megjelenítése

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!