www.cvonline.hu
Titkársági Asszisztens (Nemzetközi ügyvédi iroda)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.07.08.
Jelentkezési határidő: 2016.07.14.
Hirdetés azonosító: 1033117
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Budapest belvárosában lévő nemzetközi ügyvédi iroda megbízásából keresünk új munkatársat Titkársági Asszisztens pozicióba, az alábbi főbb feladatok elvégzésére:

- Az ingatlan és adójogi csoport munkájának adminisztratív támogatása
- Magyar és angol nyelvű szerződések és egyéb dokumentumok előkészítése, formázása
- Nemzetközi és magyar Partnerekkel való kapcsolattartás szóban és írásban, ügyfelek fogadása
- Asszisztencia az ügyvéd kollégák részére (találkozók, üzleti utak szervezése, időpontok egyeztetése)
- Prezentációk készítése
- Általános adminisztrációs feladatok ellátása

Követelmények
- Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
- min. 1 év hasonló pozícióban szerzett releváns tapasztalat
- Önállóság, talpraesettség
- Jó kommunikációs és problémamegoldókészség
- Segítőkész, támogató, barátságos személyiség

- Igényes, belvárosi munkakörnyezet
- Sokrétű, színes feladatkör, támogató csapat
- Hosszútávú, stabil lehetőség