www.cvonline.hu

Titkársági asszisztens diákmunka

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.01.
Hirdetés azonosító: 1096114

Cégünk egyike a világ vezető könyvvizsgáló, könyvelő - és tanácsadó szervezeteinek, amely egységes, nemzetközi irányelvek alapján működő, független tulajdonban álló regionális tanácsadó és könyvvizsgáló cégekből épül fel. Szolgáltatásaink egyaránt elérhetőek magánszemélyek és vállalatok számára.Ügyfeleink között éppúgy megtalálhatók a multinacionális cégek Magyarországon működő leányvállalatai, mint hazai középvállalkozások, illetve belföldi és külföldi magánszemélyek.
Feladatok:

  • Word és excel dokumentumok, prezentációk készítése
  • Fordítások angol, esetleg német nyelvre/ről
  • Döntéselőkészítő információk összegyűjtése
  • Telefonkezelés
  • Adatbázisok karbantartása

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony
  • Munkaidő heti minimum 25-30 óra/ hét, fontos hogy 16 óra és 18 óra között tudj dolgozni
  • Angol (és német) nyelvtudás
  • Microsoft Office ismerete (Word, Excel, Power Point)
  • Rátermettség recepciós munkákra is (telefonok kezelése, felszolgálás, iktatás)

Juttatások:
  • Versenyképes fizetés
  • Hosszútávú lehetőség

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Angol
  • Német

  • Ha felkeltettük érdeklődésedet küld el fényképes önéletrajzodat nettó fizetési igényed megjelölésével (órabérben) a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.