www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.04.25.
Hirdetés azonosító: 797114
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk, a hazai kulturális életben kiemelkedő szerepet betöltő nonprofit vállalat részére keresünk kollégát

Titkársági asszisztens

munkakörbe.

Főbb feladatok, munkák:

 Dokumentációk, kimutatások, jegyzőkönyvek, nyilvántartás készítése
 Közreműködik pályázatfigyelésben, pályázatok írásában, az ehhez kapcsolódó beszámolók elkészítésében
 Kapcsolatot tart a társaság hazai és nemzetközi partnereivel, részt vesz találkozók, közreműködik események, megbeszélések szervezésében, jegyzőkönyvezésében
 Irat-nyilvántartási rendszer, irattár, iktatás vezetése, postázás koordinálása
 Kapcsolattartás a szervezeti egységek vezetőivel
 Értekezletek, tanácskozások, rendezvények szervezése, előkészítése
 Közreműködik a pályázatok előkészítésében, a nyertes pályázatok megvalósításában, koordinálja a pályázati elszámolást, szakmai beszámolók elkészítését
 Elvégzi az ügyvezető igazgató szakmai tevékenységével kapcsolatos adminisztratív teendőket.

Elvárásaink:

 Angol nyelv ismerete (szóban és írásban)
 Ügyviteli, adminisztrációs munkatapasztalat
 Pályázatírásban, pályázatok elszámolásában szerzett tapasztalat
 Magas fokú precizitás
 Önálló, gyors és hatékony munkavégzés
 Magas felhasználói szintű számítástechnikai tudás (Excel, Word, Outlook)
 Jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

 Hosszú távú, stabil munkalehetőség

A pályázathoz csatolandó:

 Részletes szakmai önéletrajz

 Motivációs levél

 Nyilatkozat büntetlen előéletről, illetve alkalmazás esetén az erkölcsi bizonyítvány beszerzéséről

Pályázati feltételek:

 Büntetlen előélet, magyar állampolgárság
 Felsőfokú végzettség
 Legalább 5 éves adminisztrációs/titkársági munkakörben szerzett tapasztalat
 Budapesti lakóhely

Munkavégzés helye:

 Budapest

Egyéb információ az állásról:

 Foglalkoztatás módja: munkaviszony, 3 hónap próbaidővel
 Munkaidő: teljes munkaidő (heti 40 óra)
 A munkakör betölthető: azonnal
 Jelentkezési határidő: 2014. 04.15.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét büntetlen előéletéről szóló nyilatkozatával együtt!

Tech People LÁBLÉC