www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.02.25.
Hirdetés azonosító: 778546
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk, a hazai kulturális életben kiemelkedő szerepet betöltő nonprofit vállalat részére keresünk kollégát

Titkársági asszisztens

munkakörbe.

Főbb feladatok, munkák:

•    Dokumentációk, kimutatások, jegyzőkönyvek, nyilvántartás készítése,
•    Közreműködik pályázatfigyelésben, pályázatok írásában, az ehhez kapcsolódó beszámolók elkészítésében,
•    Kapcsolatot tart a társaság hazai és nemzetközi partnereivel, részt vesz találkozók, közreműködik események, megbeszélések szervezésében, jegyzőkönyvezésében,
•    Irat-nyilvántartási rendszer, irattár, iktatás vezetése, postázás koordinálása,
•    Kapcsolattartás a szervezeti egységek vezetőivel,
•    Értekezletek, tanácskozások, rendezvények szervezése, előkészítése,
•    Közreműködik a pályázatok előkészítésében, a nyertes pályázatok megvalósításában, koordinálja a pályázati elszámolást, szakmai beszámolók elkészítését,
•    Elvégzi az ügyvezető igazgató szakmai tevékenységével kapcsolatos adminisztratív teendőket.

Elvárásaink:

•    Angol nyelv ismerete (szóban és írásban),
•    Ügyviteli, adminisztrációs munkatapasztalat,
•    Pályázatírásban, pályázatok elszámolásában szerzett tapasztalat,
•    Magas fokú precizitás,
•    Önálló, gyors és hatékony munkavégzés,
•    Magas felhasználói szintű számítástechnikai tudás (Excel, Word, Outlook),
•    Jó problémamegoldó képesség,

Amit kínálunk:

•    Hosszú távú, stabil munkalehetőség

A pályázathoz csatolandó:

•    részletes szakmai önéletrajz
•    motivációs levél
•    nyilatkozat büntetlen előéletről, illetve alkalmazás esetén az erkölcsi bizonyítvány beszerzéséről

Pályázati feltételek:

•    Büntetlen előélet, magyar állampolgárság
•    Felsőfokú végzettség
•    Legalább 5 éves adminisztrációs/titkársági munkakörben szerzett tapasztalat
•    Budapesti lakóhely

Egyéb információ az állásról:

•    Foglalkoztatás módja: munkaviszony, 3 hónap próbaidővel
•    Munkaidő: teljes munkaidő (heti 40 óra)
•    A munkakör betölthető: azonnal
•    Jelentkezési határidő: 2014. március 21.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét büntetlen előéletéről szóló nyilatkozatával együtt!

Tech People LÁBLÉC