www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 1085434
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk, a nonprofit szektorban kiemelkedő vállalat részére keresünk kollégát

TITKÁRSÁGI ASSZISZTENS

munkakörbe.

Feladatai:
  • Elvégzi a titkárság szakmai tevékenységével kapcsolatos adminisztratív teendőket, kezeli a titkárságra érkező iratokat, postát, folyamatosan figyeli az e-mail postafiókba érkező leveleket, utasítás szerint továbbítja azokat az illetékes munkatársakhoz.
  • Elvégzi az ügyvezető igazgatóhoz érkező hivatalos látogatók fogadását, a protokollal kapcsolatos feladatokat.
  • Részt vesz a társaság működésével kapcsolatos, saját eseményszervezéssel összefüggő adminisztratív, koordinációs feladatok ellátásával.
  • A dokumentumkezelő rendszer használatával elvgézi a titkárságra érkező levelek iktatását, és ehhez kapcsolódó további feladatokat.
  • Iktatja a kimenő leveleket.
  • Kapcsolatot tart a társaság partnereivel, részt vesz találkozók, megbeszélések szervezésében. Szükség esetén a megbeszélésekről emlékeztetőt, jegyzőkönyvet készít.
  • Egyéb adminisztrációs, koordinációs, szervezési feladatokat lát el.
Szakmai elvárások:
  • Titkársági gyakorlat,
  • Microsoft Office ismeret;
  • Minimum 3 éves irodai környezetben szerzett tapasztalat
Személyes elvárások:
  • Kiváló szervező, kommunikációs és probléma-megoldó képesség;
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság;
  • Rugalmasság, dinamizmus;
  • Kreativitás és önállóság;
  • Erkölcsi bizonyítvány;
  • Strukturált, önálló munkavégzésre alkalmasság;
  • Terhelhetőség.
Előny:
  • Irodavezetői, titkársági OKJ-s végzettség;
  • Tárgyalási szintű kommunikáció angol nyelven;
  • Felsőfokú végzettség.
A pályázathoz csatolandó:
  • Részletes szakmai önéletrajz;
  • Motivációs levél, fizetési igény megjelölésével.
Egyéb információ az állásról:
  • Foglalkoztatás módja: munkaviszony, 3 hónap próbaidővel;
  • Teljes munkaidő (heti 40 óra)

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk szakmai önéletrajzát!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Egyéb
Régió