www.cvonline.hu

Titkárság vezető

  • A hirdetés 1238 napja lejárt

Az Autonet cégcsoport a régió dinamikusan fejlődő autó- és javítóipari szolgáltatója. 18 éves tapasztalat, 1000 fős csapat, 140 márkás termékportfólió jellemzi.

Autonet Import Magyarország Kft. DUNAKESZI KÖZPONTJÁBA

munkakörre keressük azt a személyt, aki tudásával és lelkiismeretes munkájával hozzájárul vállalatunk sikeréhez.

Feladatok:

  • A vállalat értékesítési folyamatainak a teljes körű támogatása, az általa igényelt információk összegyűjtése, rendszerezése,
  • Szerződéskezelések irányítása, az értékesítéssel kapcsolatos gazdasági és adminisztratív folyamatok koordinációja,
  • Az ügyvezető közvetlen munkáját segítő adminisztratív folyamatok összehangolása illetve a hozzá kapcsolódó jogi háttér támogatása,
  • Kapcsolattartás az anyacéggel és a leányvállalatokkal illetve a kiemelt üzleti partnerekkel,
  • Titkári kommunikációs feladatok ellátása saját hatáskörben önállóan és a szervezeti egységek között,
  • 2-3 fős csapat koordinálása,
  • Projektekben, átfogó feladatokban való részvétel,
  • Igény esetén egyszerűbb jelentések, riportok, prezentációk elkészítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás,
  • MS Office programok kiváló ismerete (elsősorban Excel, Word),
  • Munkájára igényes, pontos, tanulékony személyiség,
  • Rendszerező képesség és nyitottság az új dolgok iránt,
  • Néhány fős adminisztratív csapat vezetésében szerzett tapasztalat.

Előny:

  • Legalább 3 éves felsővezetői asszisztencián szerzett releváns tapasztalat,
  • Kommunikációképes román nyelvtudás,
  • Regatta iktatóprogram ismerete.

Amit kínálunk:

  • modern, jól felszerelt irodai környezet,
  • piacon ismert és elismert vállalati háttér.

Munkavégzés helye: Dunakeszi

Amennyiben pályázatunk felkeltette érdeklődését, és úgy érzi, hosszútávon szeretne egy lelkes, fiatalos csapat tagja lenni, motivációs levele és önéletrajza csatolásával, valamint a fizetési igénye megjelölésével várjuk pályázatát az alábbi címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő