www.cvonline.hu

Titkárnő/Titkár

  • A hirdetés 339 napja lejárt

A Medi-Radiopharma Kft
(Link megjelenítése 2030 Érd, Szamos utca 10-12.)
keres

munkatársat középfokú végzettséggel.

Cégünk, a Medi-Radiopharma Kft, közel 20 éve gyógyszergyártással foglalkozó 100%-ban magyar tulajdonú vállalat, mely 3 telephelyen működve, 62 országba exportálja termékeit.

Feladatok:

  • Titkársági és adminisztratív feladatok ellátása
  • A vezető munkájának teljes körű támogatása
  • Határidők pontos figyelemmel kísérése
  • Magyar és Angol nyelvű levelezés, kommunikáció
  • Bejövő/kimenő posta nyomon követése, dokumentálása
  • Házi pénztár kezelése, számlák elszámolása
  • Rendezvények, utazások szervezése
  • Szerződések nyilvántartása
  • Megrendelésekkel, számlázással kapcsolatos ügyek bonyolítása
  • Az iroda biztonságához tartozó folyamatok koordinálása
  • Értekezletek előkészítése, vendégek fogadása
  • Pályázati anyagok összeállításában való aktív részvétel

Személyi feltételek:

  • Középfokú végzettség
  • Alapfokú angol nyelvismeret írásban és szóban
  • Minimum 2 éves tapasztalat
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Dinamikus, nyitott személyiség, rendszerlátó képesség, precizitás, terhelhetőség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Önálló munkavégzésre való képesség, kiváló szervezőkészség
  • Határozott fellépés
  • Jó stressz tűrő képesség
  • Segítőkészség, támogató hozzáállás
  • Igényes megjelenés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Közgazdasági, HR ismeretek
  • Vállalatirányítási ismeretek

Munkavégzés helye:

  • Érd

Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő