www.cvonline.hu

Titkárnő/irodavezető

  • A hirdetés 159 napja lejárt

Budaörsi irodaház bérbeadását és az irodaház-telephely-autószerviz  üzemeltetését végző társaság

kollégát keres azonnali belépéssel.

Feladatok:

  • bérlői problémák kezelése
  • nyilvántartások precíz vezetése
  • központi irodával kapcsolattartás, adatszolgáltatás
  • postázás, számla kézbesítés
  • műszaki igazgató munkájának hatékony támogatása
  • önálló ügyintézés önkormányzatoknál, közműszolgáltatóknál, egyéb intézményekben

Munkavégzés helye: Budaörs, Sport u. 6. (Auchan mellett)

Munkaidő:

  • hétköznap napi 4 vagy 6 óra megállapodás szerint

Munkakezdés: azonnal, illetve megegyezés szerint

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • hasonló munkakörben tapasztalat
  • MS Office

Előny:

  • "B" jogosítvány
  • word- excel magabiztos használata
  • jó fogalmazó készség
  • udvarias, rátermett, határozott, döntésképes habitus
  • rugalmasság
  • megoldóképesség

Jelentkezését a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő