www.cvonline.hu
Titkárnő/Asszisztens
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.07.14.
Jelentkezési határidő: 2014.07.16.
Hirdetés azonosító: 808571
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Pilisvörösvári, kereskedelem és gyártás területén működő cégcsoport megbízásából keresünk egy új kollégát Titkárnő/Asszisztens szerepkörbe.

Feladatok:
- Bejövő levelezések iktatása, faxok továbbítása
- Futárok, csomagok feladása, fogadása
- Kimutatások, statisztikák készítése
- Vendégek fogadása, kiszolgálása
- Tárgyalók előkészítése, rendben tartása
- A tárgyalófoglaló rendszer folyamatos nyomon követése, vezetése
- Irodai beszerzések (konyha, kávégépek)
- Adatrögzítés

Követelmények
- Legalább középfokú végzettség (a felsőfokú végzettség előnyt jelent)
- 5-8 éves hasonló területen megszerzett tapasztalat (titkársági asszisztencia)
- MS Office használat ( Word, Excel)
- Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
- Rátermettség, talpraesettség, segítőkészség
- Csapatjátékosság, pro-aktivitás
- Pontos, precíz munkavégzés