www.cvonline.hu

Titkárnő

  • A hirdetés 839 napja lejárt

 Gyógyszerészeti és Egészségügyi Minőség- és Szervezetfejlesztési Intézet tulajdonában lévő Egészségügyi Szolgáltató Zrt.

álláslehetőséget kínál

titkárnői

munkakör betöltésére határozott időre minimum 2 évre teljes munkaidőben

Ellátandó feladatok:

  • személyi titkári feladatok,
  • telefonok kezelése, üzenetek átvétele,
  • aláírandó dokumentumok előkészítése,
  • levelezés,
  • szerződések nyilvántartása,
  • beérkező és kimenő küldemények iktatása, postázása,
  • irattárazási feladatok,
  • irodai szolgáltatásokkal kapcsolatos feladatok megszervezése
  • reprezentációs célú beszerzések ellátása,
  • irodaszer rendelés, stb.

Előírt végzettség, szakmai tapasztalat:

  • Minimum középfokú végzettség

Elvárt képességek, ismeretek:

  • Nagyfokú önállóság, felelősségvállalás
  • Magabiztos MS Office ismeretek
  • Erős adminisztratív készség, precíz, önálló munkavégzés, jó kommunikációs készség és kifogástalan helyesírás
  • Egészségügyi vagy minőségügyi területen szerzett tapasztalat előny
  • Felelősségvállalás képessége
  • Együttműködő készség
  • Angol nyelvismeret előnyt jelent

Jelentkezéshez csatolandó:

  • Fényképes, részletes szakmai önéletrajz
  • Végzettségekről szóló okiratok másolatai
  • Motivációs levél

Munkavégzés helye:

Budapest

Munkaidő:

Teljes munkaidő

A jelentkezését, kérem, küldje meg elektronikusan a lent megadott e-mail címre.

Jelentkezési határidő: 2014. december 5.

A munkakör betölthető a pályázat elbírálása után azonnal.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű