www.cvonline.hu

Titkárnő

  • A hirdetés 429 napja lejárt

Megbízható háttérrel rendelkező cég, hosszú távra

titkárnőt

keres

Cégünk hulladékgazdálkodással és építőipari tevékenységekkel foglakozó, dinamikusan fejlődő vállalkozás, melynek titkárságára keressük új kollégánkat, aki az alábbi elvárásoknak megfelel:

Előírt végzettség:

  • Középfokú vagy felsőfokú végzettség: bsc vagy msc diploma előnyt jelent, amely lehet jogi, közgazdasági, környezetmérnöki vagy bölcsész is stb.

Elvárások:

  • minimum 3 év tapasztalat a végzettségnek megfelelő területen, vagy titkárnői munkakörben szerzett tapasztalat
  • talpraesett, határozott személyiség
  • jó kommunikációs képesség, kapcsolatteremtő készség, rugalmasság, tanulékonyság
  • jó szervezőkészség, terhelhetőség

Feladatok:

  • az ügyvezető munkájának segítése, napi rutinfeladatok elvégzése
  • tárgyalási időpontok, programok egyeztetése
  • kapcsolattartás a cég üzleti partnereivel
  • kapcsolattartás a cég egyes területén dolgozó munkatársakkal

Munkaidő: hétfőtől-péntekig napi 12 óra (8-20 óráig)

Munkavégzés helye: Miskolc

Munkakezdés időpontja: 2016. március 25. (illetve azonnal)
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel lehet az alábbi e-mail címen.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő