www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 880028
lejárt

Karrier az Audinál

Titkárnő - Személyzet- és szervezetfejlesztés

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A személyzet- és szervezetfejlesztés hatáskörébe tartozik a tréningek, oktatások, továbbképzések szervezése, amelyek munkatársaink személyes karrierfejlődését szolgálják, továbbá koordinálják az Ötletbörze programot.

Feladatok

  • A vezetők munkájának támogatása, napirendjének összeállítása
  • Időpontok, megbeszélések szervezése
  • Időadatok karbantartása, munkatársak jelenlétének követése
  • Megrendelések kiírása és követése
  • Számlák ellenőrzése
  • Munkatársak utazásainak szervezése és elszámolása
Elvárások

  • Középfokú végzettség (felsőfokú végzettség, diploma előnyt jelent)
  • Legalább 1 év titkársági munkakörben szerzett tapasztalat
  • Aktív használatban lévő felsőfokú németnyelv-tudás szóban és írásban egyaránt
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office, SAP)
  • Jó szervező- és kapcsolatteremtő készség
  • Nyitott személyiség
  • Képesség önálló munkavégzésre
  • Felelősségteljes gondolkodás
  • Részletes magyar és német nyelvű szakmai önéletrajz csatolását kérjük a pályázathoz!

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDC5573

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Páli Éva válaszolja meg Önnek: +36 96 66 1104