www.cvonline.hu

Titkárnő pénzügyi területre

Régió: Bács-Kiskun

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.27.
Jelentkezési határidő: 2015.11.06.
Hirdetés azonosító: 961483

Ügyfelünk egy nemzetközi autóipari vállalat Kecskeméten, határozott időre, egyelőre kb. 2 hónapra, hosszabbítási lehetőséggel titkárnői pozícióba keres munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

Telefonhívások fogadása, időpontok egyeztetése
Tárgyalások, megbeszélések és konferenciák szervezése, jegyzőkönyv készítése
Szolgálati utak előkészítése, megszervezése, elszámolások készítése
Kapcsolattartás külső és belső osztályokkal, cégekkel
A levelezés önálló intézése, prezentációk összeállítása

Elvárások:

Minimum középfokú végzettség, legalább 3 év titkársági tapasztalat
Kitűnő szervező készség, jó kommunikációs készség, terhelhetőség, önállóság, megbízhatóság
Határozott és ügyfélközpontú fellépés
A MS Office programok kiváló ismerete
Folyékony német nyelvtudás és angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

Multinacionális környezet
Versenyképes juttatási csomag
Fejlődési lehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a