www.cvonline.hu

Titkárnő munkatárs

Régió:

Pest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 1073286
lejárt

A Humán Centrum Kft. működése 15 éve alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal vegyipari partnercégünknek keresünk titkárnő munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Beérkező- kimenő postai küldemények iktatása, elosztása, UPS fuvar ügyintézés
  • Belső postázás
  • Kapcsolattartás a futár és taxis cégekkel
  • Külföldi utazások, étkezések megszervezése, taxi foglalások
  • Megrendelések készítése (Shopping Carts írás), vásárolt anyagok bevételezése
  • Irodaszer rendelés összegyűjtése, megrendelése
  • Belső értekezletek leszervezése, vendégek fogadása, vendéglátása, események szervezése a NEXUS-al
  • Céges autók, autóbérlések, kapcsolattartás a partnercégekkel (pl. Hogg Robinson, taxis cégek)
  • SAP alapú munkaidő nyilvántartás: adatok ellenőrzése, nyilvántartása, rögzítése (távollét, jelenlét, táppénzes papír, útiköltség elszámolás) hibák korrigálása, riportok készítése (jóváhagyó ívek és jelenlétik),
  • Részlegek időadatgazdáinak helyettesítése (SAP alapú munkaidőnyílvántartás)
  • Tréningek, megbeszélések előkészítése, meghívók kiküldése
  • Tréningfelelősi feladatok (Tréningmátrixok vezetése)
  • Egyéb adminisztrációs feladatok

Elvárások:

  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • Min. 1 év adminisztrációs területen eltöltött gyakorlat
  • Angol szakmai társalgási szintű nyelvtudás
  • MS Office ismeret

Előnyt jelent:

  • SAP ismeret

Amit kínálunk

  • Bejelentett munkaviszony
  • Versenyképes bérezés, Budapestről céges buszjárat
  • Hosszútávú munkalehetőség

Amennyiben a munkalehetőség felkeltette figyelmét, jelentkezzen rá Link megjelenítése követően a honlapunkon keresztül vagy E-mail cím megjelenítése email címen.