www.cvonline.hu

Titkárnő- asszisztnes

  • A hirdetés 594 napja lejárt

          Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

          TITKÁRNŐ-ASSZISZTENS

          munkatársat keres

Feladatok:

Az általános titkársági feladatok mellett:

  • dokumentumkezelés;
  • programszervezés;
  • határidő kezelés;
  • ügyintézés, levelezés idegen nyelven is;
  • számlaelszámolások.

Elvárások:

  • hasonló munkakörben szerzett 3-5 év szakmai tapasztalat;
  • az angol és/vagy francia nyelv legalább középfokú ismerete szóban és írásban egyaránt;
  • MS Office professzionális szintű felhasználói ismerete;
  • kreativitás, problémamegoldó gondolkodás;
  • kiváló kommunikációs készség;
  • mind csapatmunkára, mind önálló, felelősségteljes munkavégzésre való képesség;
  • jó szervezőkészség;
  • nyugodt, kiegyensúlyozott karakter.

Amit kínálunk:

  • hosszú távú lehetőség egy stabil nagyvállalatnál,
  • változatos munkakör, önálló munkavégzés,
  • jóléti juttatások.

A jelentkezők fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű önéletrajzát, motivációs levelét fizetési igény, valamint a pozíció megjelölésével az E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Francia, Angol