www.cvonline.hu

Titkárnő angol nyelvtudással

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 996483
lejárt

 A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal nemzetközileg is ismert gyógyszerkereskedelmi partnercégünk részére keresünk munkatársat Titkárnő pozícióba az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Külföldi ügyfelekkel való kapcsolattartás,
  • Bejövő hívások fogadása,
  • E-mail üzenetek kezelése,
  • Postázás, posta iktatása
  • Általános adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség,
  • Felsőfokú angol nyelvtudás,
  • Microsoft Office felhasználó szintű ismerete,
  • Precíz, megbízható munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,

Amit kínálunk:

  •     hosszú távú munkalehetőség;
  •     szakmai fejlődés;
  •     önálló munkavégzés;
  •     versenyképes bérezés;
  •     színvonalas irodai környezet

Jelentkezését a Humán Centrum Kft. oldalán történő regisztrációt követően várjuk. Kérjük, hogy kiemelt figyelmet fordítson önéletrajza feltöltésére.