www.cvonline.hu

Titkár

  • A hirdetés 739 napja lejárt

Jogvédelmi egyesület partnerünk részére keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Titkár

Feladatok:

  • általános titkári/titkárnői feladatok ellátása
  • telefonok, kaputelefon kezelése
  • postázás, iktatás, táblázatszerkesztés, fénymásolás
  • nyilvántartások kezelése
  • események technikai szervezése

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség
  • minimum 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban (napi szintű használat)
  • felhasználói szintű MS Office, internethasználati ismeretek
  • önállóság
  • feladatfelismerő képesség, proaktivitás
  • jó alkalmazkodóképesség, csapatszellem
  • pontosság, megbízhatóság
  • talpraesettség, határozottság

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • béren kívüli juttatások
  • Határozott idejű, 5 hónapra szóló megbízás (lehetséges hosszabbítással)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció megjelölésével az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Közigazgatás / Államigazgatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol