www.cvonline.hu

Titkár / titkárnő

  • A hirdetés 767 napja lejárt

Magyar tulajdonban lévő részvénytársaság

munkatársat keres

pozícióban

miskolci munkavégzéssel

Elvárások:

  • középfokú iskolai végzettség
  • titkársági területen szerzett többéves munkatapasztalat
  • kiváló gyors- és gépírás
  • megbízható számítógépes ismeretek - word és excel
  • kimagasló írásbeli és kommunikációs készség, jó memória
  • angol és német nyelvtudás
  • középfokú pénzügyi végzettség előnyt jelent

Feladatok:

  • postázás
  • iktatás és irattárazás
  • telefonkezelés
  • hivatali ügyintézés
  • programszervezés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképpel ellátott önéletrajzát és motivációs levelét.

Jelentkezési határidő: 2015. szeptember 15.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol