www.cvonline.hu

Titkár / Titkárnő

  • A hirdetés 916 napja lejárt

Vipharm Hungary Kft.

Nemzetközi gyógyszercég magyarországi képviselete keres

Titkárt / Titkárnőt

budapesti irodájába.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • A vezető munkájának teljes körű adminisztratív és szakmai támogatása
  • Kapcsolattartás a cég üzleti partnereivel
  • Idegennyelvű levelezés kezelése
  • Bejövő / kimenő posta és telefonhívások kezelése
  • Határidős feladatok figyelése, koordinálása
  • Tárgyalások szervezése
  • Fordítás, tolmácsolás

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú végzettség
  • Erős angol nyelvtudás (lengyel vagy német vagy szlovák vagy cseh nyelvtudás előnyt jelent)
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs képesség szóban és írásban, proaktivitás, pontosság, kiváló szervezőkészség, megbízhatóság, határozottság, önálló munkavégzés
  • Azonnali munkakezdés előnyt jelent.
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Titkárnő, Titkár

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos, sokszínű feladatkör
  • Kellemes munkahelyi légkör

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol