www.cvonline.hu

TITKÁR / TITKÁRNŐ

  • A hirdetés 963 napja lejárt

2006. óta eredményesen működő fővállalkozó és generálkivitelező középvállalat

munkatársat keres

munkakörbe.

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • 1-2 éves asszisztensi, titkár / titkárnői tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • pontos precíz munkavégzés
  • önállóság

Főbb feladatok:

  • számlák és levelek iktatása
  • ügyfelek fogadása és kiszolgálása
  • ügyvezető munkájának segítése
  • irodavezetés
  • postázás
  • kapcsolattartás és ügyintézés partnerekkel, pénzügyi szervezetekkel

Előnyt jelent:

  • közgazdasági ismeretek
  • műszaki ismeretek

Munkavégzés helye: 4029 Debrecen, Csapó utca 28. 3/2.

Fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével és a diplomamásolatait az alábbi e-mail címre küldje.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő