www.cvonline.hu

Titkár /Titkárnő

  • A hirdetés 278 napja lejárt

Nagy nevű, Európában is elismert Partnercégünk számára keresünk megbízható, hosszú távra tervező, motivált munkatársat

titkárnő

munkakörbe, Dunaújvárosba.

Elvárásunk új munkatársunkkal szemben:

  • Érettségi vagy középfokú végzettség
  • B kat. jogosítvány
  • angol, orosz nyelv tárgyalás szintű ismerete
  • Számítástechnikai ismeret

Előnyt jelent:

  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Rugalmasság
  • Titkársági területen szerzett tapasztalat

Munkaidő:

  • Teljes munkaidő (heti 40 óra)
  • H-P 7:30-tól 15:30-ig, H-P 9:00-tól 17:00-ig heti váltással.

Bér:

  • Kérjük a jelentkezésnél tüntesse fel bérigényét!!

Ha úgy érzi, hogy alkalmas a feladatra, és szívesen dolgozna egy barátságos közegben, küldje el nekünk fényképes önéletrajzát, motivációs levelét, esetleges ajánlását, e-mail-ben.

Várjuk jelentkezését.

Helyek Fejér
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő