www.cvonline.hu

Titkár / Titkárnő - Részmunkaidőben - Németül

  • A hirdetés 539 napja lejárt

Az API International GmbH & Co KG egy németországi székhelyű, de Budapesten is fiókteleppel rendelkező vállalkozás, mely innovatív pénzügyi szolgáltatásokat, befektetési alapokat és értékpapírbefektetéseket kínál mind intézményi-, mind pedig magánbefektetők számára. Dinamikusan növekvő budapesti irodánkba keresünk munkatársat részmunkaidőbe mielőbbi kezdéssel.

Feladatok

  • Egyéni irodaszervezési feladatok
  • Telefonhívások fogadása és kezelése
  • Kimenő és bejövő posta kezelése,
  • Összefoglalók és statisztikák készítése
  • Adatbázisok kezelése
  • Projektekben való részvétel
  • Adminisztrációs feladatok lebonyolítása a meglévő- és jövőbeni pénzügyi termékek vonatkozásában
  • Folyamatos kapcsolattartás a németországi irodával és munkatársakkal német nyelven

Elvárások:

  • Tárgyalási szintű német- és folyékony angol nyelvtudás
  • Irodavezetésben szerzett korábbi tapasztalatok előnyt jelent
  • Számítógépes ismeretek (MS Word, MS Excell, MS Power Point)
  • Banki- vagy pénzügyi területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Önálló munkavégzés és kezdeményező készség
  • Diszkréció és lojalitás
  • Gondos és rendezett munkavégzés
  • Megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • Széleskörű és változatos feladatok
  • Vonzó teljesítményorientált fizetés
  • Frekventált helyen lévő, jól felszerelt iroda, kellemes környezet
  • Részt vehet egy dinamikus csapattal a nemzetközi üzleti tevékenységünk kiépítésében, fejlesztésében
  • Hosszútávú és stabil munkahely, melyet egy fejlődő és terjeszkedő vállalkozás kínál

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Részmunkaidő