www.cvonline.hu

Tisztaságért felelős munkatárs

  • A hirdetés 1267 napja lejárt

Az il Bacio di Stile luxus üzletházban a világ vezető luxus cégei mutatják meg kínálatukat, több mint 5.000 négyzetméteren, hat szinten. Az épület földszintjén stílusos modern kávézó, szintenként 8-10 brand, a legfelső szinten csodálatos panorámával rendelkező étterem és bár nyújt felejthetetlen élményt az ide látogatóknak. Olyan üzletházat építettünk, ahol a termékek, és a kimagasló szerviz elegye varázsolja ünnepé a vásárlást.

Az Andrássy út szívében található exkluzív, luxus üzletházunkba keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Feladatok és felelősség:

  • Egyedülálló luxusáruház tisztán tartása több műszakban (nappal és/vagy éjszaka),
  • Épület körüli tisztaság fenntartása,
  • Rendezvényeken való ügyelet.

Amit ajánlunk:

  • Megbecsülés és kiváló légkör egy dinamikus csapatban,
  • Egyedülállóan elegáns környezet,
  • Versenyképes juttatási csomag.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség,
  • Minimum 1 éves takarítói gyakorlat,
  • Pontos, precíz munkavégzés,
  • Erkölcsi feddhetetlenség.

Előnyt jelent:

  • Több éves takarítói gyakorlat magánkézben lévő villáknál, vagy szállodai környezetben.

Ha felkeltettük érdeklődésedet,az alábbi linken várjuk jelentkezésedet!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő