www.cvonline.hu
THT csoportvezető (Referenciaszám: PJ4600)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.06.03.
Jelentkezési határidő: 2016.06.04.
Hirdetés azonosító: 1051184
lejárt

Ajkai elektronikai gyártással foglalkozó partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

THT csoportvezető

Feladatok:
- THT gyártás folyamatos felügyelete, fellépő hibák feltárása, elemzése
- Dolgozók feladatainak koordinálása, feladatok beütemezése gyártási terv alapján
- Riportok készítése
- Dolgozói oktatások megtartása, visszajelzések dokumentálása
- Részvétel a belső ill. vevői auditokon
- Folyamatos kapcsolattartás a svájci kollégákkal és a társterületekkel

Elvárások:
- Középfokú elektronikai/műszaki területen szerzett végzettség
- Kommunikációs szintű német nyelvismeret
- 1-2 év elektronikai gyártásban szerzett vezetői tapasztalat
- IPC szabvány ismeret, ISO 9001-2008 ismeret
- Gyakorlatias gondolkodásmód

Előny:
- 5S, Lean, Kaizen ismeretek

Amit partnerünk kínál:
- Versenyképes jövedelem
- Béren kívüli juttatások
- Bónuszrendszer

Kérjük, magyar és német nyelvű önéletrajzát, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el jelentkezését Molnár Ivett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.