www.cvonline.hu
The Talent Sourcer
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.11.18.
Jelentkezési határidő: 2016.11.24.
Hirdetés azonosító: 1022615
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Mi már tudjuk, és szívesen meg is mutatjuk Neked, hogy miért érdemes MOST a Grafton csapatához csatlakozni. Hosszú a lista, de az biztos, hogy szakmailag hitelesek, dinamikusak, jókedvűek és sikerre éhesek vagyunk, ezért hogyha szeretnél velünk együtt fejlődni és egy ilyen csapathoz tartozni, akkor ne habozz és jelentkezz hozzánk TALENT SOURCER-nek.

Szeretnéd
- a föld alól is kikutatni a potenciális jelölteket?
- megtanulni a legújabb toborzási módszereket, trükköket és social media toborzási technikákat?
- eredményes és megbecsült tagja lenni összetartó csapatunknak, ezáltal hozzájárulni a Grafton sikereihez?
- a szükséges tapasztalat megszerzése után később kipróbálni magad Tanácsadóként is?

Követelmények
Rendelkezel
- felsőfokú végzettséggel?
- a toborzás-értékesítés-kutatás kombináció iránti érdeklődéssel?
- aktív, kommunikáció képes angol nyelvtudással?
- kitartó, nem-adom-fel attitüddel?

AKKOR NE IS KERESS TOVÁBB!!

A Grafton a fentiekért cserébe
- szaktudást, vezetői támogatást és tréningeket,
- hatalmas jelölt adatbázist és jól kezelhető CRM rendszert,
- tisztán és világosan kirajzolódó karrierutat,
- központi, nyáron kifejezetten hangulatos lokációt és egy exkluzív irodai környezetet biztosít.

Egyéb hasonló állások Önnek
Customer Service Specialist (English )

Trenkwalder Kft

We are looking for a new colleague to the inter...
Budapest

Vevőszolgálati Csoportvezető - Budapest

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Pest, Budapest

Folyamat ellenőr

Folyamat ellenőr pozícióba keresünk munkatársak...
Fejér