www.cvonline.hu

tfjuhk

  • A hirdetés 1002 napja lejárt

A WABERER’S Cégcsoport Közép-Kelet Európa legnagyobb fuvarozási és szállítmányozási cégcsoportjának tagja a Waberer’s – Szemerey Logisztika Kft. jelentkezőket vár az alábbi pozícióba

ELSZÁMOLTATÁSI ÜGYINTÉZŐ

Feladatok:

  • Üzemanyag rendelése, készletnyilvántartás
  • Gépjárművek fogyasztásának nyomon követése, kimutatások elkészítése
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Problémakezelés

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Változatos feladatokat tartalmazó munkakör
  • Barátságos, jó hangulatú légkör

Amit elvárunk:

  • Befejezett középfokú végzettség
  • Emelt szintű Excel táblázatkezelő ismeretek
  • Terhelhetőség
  • Lendületesség, kitartás

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Jövedéki termék értékesítői ismeret

Munkavégzés helye: BILK Logisztikai Központ (1239 Budapest Európa utca 6.)

Kérjük, pályázatát - (fényképpel ellátott magyar nyelvű szakmai önéletrajz és motivációs levél) „elszámoltatási ügyintéző” jeligével, valamint fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre juttassa el.

Helyek Békés
Kategória Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő