www.cvonline.hu

Textilipari minőségellenőr- Németország, Hannover

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 1010175

Versenyképes kereseti lehetőséggel és kedvezményes szállás biztosításával
Feladatok:

  • Ruházati termékek és lábbelik minőségellenőrzése
  • Hibaelemzés és dokumentáció vezetése
  • Beérkező áru céges protokoll szerinti átvizsgálása
  • Német vagy angol nyelvű napi kommunikáció a megrendelőkkel

Elvárások:
  • Szakirányú végzettség (varró/szabó/cipőfelsőrész készítő/tímár)
  • Több éves szakmai tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek
  • Kommunikációs szintű német vagy angol nyelvtudás (B1)
  • Csapatmunkára való készség

Juttatások:
  • Német alkalmazotti jogviszony
  • Versenyképes fizetés
  • Kedvezményes szállás
  • Munkavégzés helye: Hannover

Előnyök:
  • Jogosítvány és saját gépkocsi

Nyelv:
  • Német
  • Angol

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát, német és magyar nyelven a megadott e-mail címre! Kérdés esetén hívja toborzási munkatársunkat, Krizics Mónikát a következő telefonszámon: +36 70 440 35 98 - munkanapokon 8-12 óráig.

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Kategória
Külföldi munka
Régió