www.cvonline.hu

TETŐFEDŐ

  • A hirdetés 370 napja lejárt

Az ,

az ELMÜ Nyrt. Decentralizált Energiamegoldások Üzletága
munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

TETŐFEDŐ
(napelemrendszer mechanikai szerelő)

Hivatkozási szám: 2016/1272

Feladatok:

  • Napelemes rendszer elemeinek mechanikai kiépítése, rögzítése (magasban és ferde síkon is)
  • Tetőszerkezet, illetve egyéb szerkezeti elemek vizsgálata, javítása
  • Egyéb építőipari szerelési tevékenységek
  • Felmérések, műszaki bejárások végrehajtása
  • Külső vállalkozók és saját munkavállalók minőségellenőrzése
  • Műszaki bejárások külső kivitelezőkkel
  • Munkaterület és munkacsoportok irányítása
  • Kivitelezési dokumentáció kezelése
  • Anyagbeszerzés, anyagmozgatás
  • Munkaterület gondozása
  • Munkavédelmi eszközök, szerszámok rendszeres ellenőrzése, valamint munkavédelmi, környezetvédelmi, tűzvédelmi és vagyonvédelmi előírások betartása és betartatása
  • E-mobility töltőoszlopok telepítése, karbantartása

Elvárások:

  • Tetőfedő szakképzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Felelősségtudatosság
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Jó problémamegoldó készség
  • Ügyfélorientált magatartás

Előnyt jelent:

  • Tetőfedő tapasztalat

Munkavégzés helye:
Magyarország területe, budapesti székhellyel

Jelentkezési határidő: 2016. 07. 20.

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését és szívesen csatlakozna hozzánk, várjuk jelentkezését a lenti email címen.

Ha többet szeretnél megtudni tevékenységünkről, látogass el aLink megjelenítése" target="_blank"> Link megjelenítése weboldalra.