www.cvonline.hu

Tetőfedő / bádogos / nádtetőfedő

  • A hirdetés 1058 napja lejárt

 Az Eastjob Személyzeti Szolgáltató hollandiai megbízói részére keresi a következő kollégákat:

 tetőfedő, bádogos, nádtetőfedő

Amit kínálunk minden pozícióban:

  • Azonnali munkakezdés egy héten belül
  • versenyképes fizetés hetente
  • munkáltató által fizetett szállás önálló szobákban főzési lehetőséggel
  • társadalombiztosítást a munkáltató vállalja

Mindegyik pozíció esetén többéves szakmai tapasztalat illetve alapszintű német vagy angol nyelvtudás a feltétel. (Tetőfedőnél esetleg el tudunk a nyelvtudástól tekinteni.)

Kérjük, pályázatát kizárólag angol vagy német nyelven küldje az alábbi e-mail címre.

Helyek Külföld
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Külföldi munka
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Customer Service Specialist (English )

Trenkwalder Kft

We are looking for a new colleague to the inter...
Budapest

Vevőszolgálati Csoportvezető - Budapest

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Pest, Budapest

Folyamat ellenőr

Folyamat ellenőr pozícióba keresünk munkatársak...
Fejér