www.cvonline.hu

Teszttechnikus

  • A hirdetés 454 napja lejárt

(jelige: 2016_SG_Teszttechnikus)

Robert Bosch Energy and Body Systems Kft.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Teszt berendezések üzemeltetése, kezelése
  • Kisebb karbantartási munkák elvégzése
  • Problémamegoldás tesztelési területen
  • Alkatrészek szétszedése, elemzése, összeszerelése
  • Teszt riportok készítése

A jelölttel szembeni elvárások:

  • Villamos alapismeretek
  • Jó kézügyesség
  • Mobilitás (belföld, külföld),
  • Kreativitás, jó problémamegoldó készség
  • Precíz munkavégzés
  • MS Office, Outlook ismerete

Előnyt jelent:

  • Angol / német nyelvtudás
  • Starter és generátorral kapcsolatosan végzett munka
  • Multinacionális cégnél szerzett tapasztalat
  • Karbantartási ismeretek
  • SAP ismerete
  • Jogosítvány, gépjármű vezetői tapasztalat előny

Amit az új kollégának kínálunk:

  • Szakmai kihívások, karrierlehetőség a világ egyik legjelentősebb autóipari cégénél
  • Munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődsének támogatása (Ingyenes oktatások, tréningek)
  • Fiatal és innovatív csapatban zajló munka
  • Versenyképes jövedelem és attraktív juttatási csomag
  • Teljesítmény alapú bónusz
  • Személyre szabható cafeteria rendszer
  • Bosch dolgozói kedvezmények városszerte
  • Ingyenes nyelvtanulási lehetőség
  • Ingyenes védőoltás, egészségmegőrző szűrővizsgálati programok
  • Dolgozói ajánlási rendszer
  • Széles körű sportolási lehetőségek, túra programok, nyári táboroztatás dolgozóink gyermekeinek, Bosch rendezvények, nyílt napok

A Bosch csoport Miskolcon:

A Bosch csoport vezető technológiai és szolgáltató vállalat. Minden tevékenységünk során a tartós sikert és a vezető piaci pozíciót tartjuk szem előtt. Cégalapítóink szellemiségének megfelelően kimagasló a társadalmi felelősségvállalásunk.
Bosch alkalmazottként értékeink mindennapi megélése rendkívüli módon összetart minket, vállalati kultúránk sokféleségéből erőt merítünk. Feladatainkat kihívásként értékeljük, örömmál vállalunk felelősséget és büszkék vagyunk arra, hogy a Boschnál dolgozunk.
A miskolci telephelyen 2002-ben kezdte meg működését a Robert Bosch Power Tool Kft. és 2003-ban a Robert Bosch Energy and Body Systems Kft. Célunk, hogy folyamatosan továbbfejlesszük termékeinket, és ebben számítunk munkatársaink teljesítményére.
A miskolci Boschnál dolgozva Te is lehetőséget kaphatsz karriered építéséhez egy olyan ígéretes jövővel, amely életed során elkísér majd.

A Bosch sikerének kulcsa az innovációs képesség és a kimagasló szakértelem. Úgy érzed, hogy képes vagy folyamatosan megújítani a tudásodat? Akkor együtt sikeresen megfelelhetünk a jövő kihívásainak!

A Te sikertörténeted hol kezdődik? Jelentkezz most!

Link megjelenítése

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző