www.cvonline.hu

Tesztszoftver fejlesztő (Pest megye)

  • A hirdetés 1068 napja lejárt

Piacvezető multinacionális partnerünk számára Tesztszoftver fejlesztő munkatársat keresünk, globális csapatban történő munkavégzésre.

 Feladatok:

  • a tesztmérnöki csoport tagjaként tesztszoftverek fejlesztése, tesztelése,
  • a gyártási folyamatok támogatása, részvétel a fejlesztésben,
  • új termék bevezetésének támogatása tesztplatformok frissítésével,
  • kisebb projekt csoportok vezetése,
  • teszteléssel kapcsolatos műszaki dokumentációk, tesztspecifikációk kezelése,
  • eredmények nyomon követése és korrekciós intézkedések meghatározása,
  • a minőségi fejlesztésben való aktív részvétel,
  • projektek teljes körű dokumentációja és riportálása a menedzsment számára.

 Elvárások:

  • felsőfokú végzettség,
  • Unix/Linux ismeretek,
  • Shell scripting ismeretek,
  • C/C++ és/vagy JAVA programozási tapasztalat,
  • jó problémamegoldó készség, analitikus gondolkodás,
  • kétműszakos munkarend vállalása (8.00-16.00 és 14.00-22.00),
  • kiváló, aktív angolnyelv-tudás (a pozíció betöltéséhez elengedhetetlen).

Előny:

  • informatikai eszközök gyártásának területén szerzett tapasztalat,
  • tesztautomatizálásban szerzett tapasztalat,
  • SQL, PHP ismeretek.

Amit a cég kínál:

  • stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • professzionális munkakörnyezet.

Munkavégzés helye:

  • Budapest környéke.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát az alábbie-mail címre.

Helyek Pest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő