www.cvonline.hu
Tesztmérnökségi technikus
Trenkwalder Kft
Régió: Vas
Hozzáadva: 2017.11.17.
Jelentkezési határidő: 2017.11.22.
Hirdetés azonosító: 1203150

Nemzetközi hátterű gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Termelési, bevezetési feladatok elvégzése, koordinálása a tesztmérnökség vezetésével
  • Termeléssel kapcsolatos jelentések készítése a tesztmérnökök felé
  • Tesztmérnökséggel való szoros együttműködés technológiai és üzemeltetési kérdésekben
  • Mérnökségi laboratórium üzemvitele

Elvárások:

  • Elektroműszerész vagy elektrotechnikai technikus végzettség
  • Több éves technikusi gyakorlat
  • Elektromos alkatrészismeret
  • Kapcsolási rajzok ismerete
  • Gyakorlat általános elektronikai mérőműszerek területén
  • Jártasság kézi forrasztásban
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • Jó kommunikációs készség, rugalmasság

Előny

  • Angol nyelvtudás
  • Alap programozási ismeretek, forráskód olvasás
  • Agilent ICT + TestStand ismerete

Amit nyújtunk:

  • Szakmai fejlődés, karrierlehetőség
  • Professzionális képzések
  • Modern, inspiráló munkakörnyezet
  • Érdekes, kihívást jelentő feladatok
  • Fiatal, dinamikus, nemzetközi csapat
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.