www.cvonline.hu

Tesztmérnök

  • A hirdetés 178 napja lejárt

Tesztmérnök

B14Tesztm

Megbízónk nemzetközi érdekeltségű mérnöki és informatikai szolgáltató vállalat, melynek bővülő beágyazott szoftveres csapatába keresünk tesztmérnök munkatársat.

Feladatok:

  • Gépjármű vezérlési rendszerek teljes körű tesztelése
  • Beágyazott rendszerek black-box és white-box tesztelése
  • Tesztszoftverek tervezése, fejlesztése
    Részvétel a szoftver verifikálásában és validálásában
  • Angol nyelvű műszaki és szoftver tesztelési dokumentációk készítése és kezelése
Tapasztalat:
  • Villamosmérnök, informatikus végzettség
  • C programozási nyelv ismerete
  • Hardver közeli szoftvertesztelésben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete szóban és írásban

Előny:

  • Automatizált tesztelésben szerzett tapasztalat
  • Beágyazott szoftverek fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Labview/Simulink ismerete
  • Német nyelvtudás

Egyéb információ:

  • Dinamikus és innovatív környezetben való munkavégzés
  • Változatos
  • Versenyképes bérezés
  • Gyors, szakmai fejlődési lehetőség

Szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő