www.cvonline.hu

TESZTMÉRNÖK

  • A hirdetés 634 napja lejárt

Partnerünk, a világ legnagyobb logisztikai szakértője. A minőségi szolgáltatások területén megszerzett nemzetközi tapasztalatukat bővítik most, újonnan kialakított összeszerelő üzemük beindításakor. Stratégiai, a globális távközlési piacon meghatározó szerepet játszó partnerük részére látnak el gyártási feladatot Biatorbágyon. Az induló csapat kialakításához elhivatott műszaki szakembereket keresünk

Feladatok:

►    Műszaki tanácsadás biztosítása a műszakok összeszerelési és tesztelési folyamataiban

►    Irányítja az összeszerelési és teszt folyamatokkal kapcsolatos feladatok megoldását

►    Részt vesz a folyamatok javításában és a hatékonyság növelésében

►    Napi együttműködés más szervezeti egységekkel és az ügyféllel

►    Kezelni az ügyfél kéréseket és kérdéseket, támogatja ügyfél panaszok kivizsgálását és megoldását

►    Aktívan részt vesz a projektekben és az NPI folyamatokban

Elvárások:

►    Tesztmérnöki szakmai tapasztalat (előny: PCBA termékek területén)

►    Felsőfokú műszaki végzettség

►    Minőségügyi rendszerek ismerete (8D, CAPA)

►    Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

►    Jó stressz tűrő készség

Amit kínál:

►    Multinacionális környezet

►    Kihívást jelentő munkakör, szakmai fejlődés biztosítása

►    Vonzó kompenzációs csomag

Amit az Enloyd kínál:

►    Interjú során karrier tanácsadást nyújtunk

►    Átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket

►    Segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata

►    Jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát

►    Piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk

►    Ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni