www.cvonline.hu

Tesztmérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2016.04.05.
Tesztmérnök

Pozíció leírása / Job description

Multinacionális, autóiparban tevékenykedő partnerünk számára keresünk Tesztmérnök kollégát.

Feladatok:

-Gyártási tesztberendezések és –folyamatok ismerete, mérnöki támogatása
-A mérnökrendszer fejlesztése, felkészítése az új termék fogadására a tesztspecifikációk alapján
-Teszt- és diagnosztikai programok fejlesztése
-Termelékenységi mutatók elemzése, fejlesztése és prezentálása, ciklusidő csökkentése
-Termékellenőrzés, tervezés és folyamat meghatározás
-Új mérőberendezések specifikálása, beszerzése, üzembe helyezése
-Technológiai és berendezés dokumentációk elkészítése és naprakészségének biztosítása

Elvárások:

- Villamosmérnök végzettség
- 1-3 év, hasonló területen szerzett tapasztalat
- Autóiparban szerzett tapasztalat vagy érdeklődés
- Tárgyalási szintű ANGOL nyelvismeret
- Német nyelvismeret előny!
- Programozási tapasztalat (C,C++)
- Problémamegoldó készség, felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatási csomag
- Fiatalos, lendületes csapat
- Multinacionális környezet

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -