www.cvonline.hu
Tesztmérnök
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.02.22.
Jelentkezési határidő: 2015.10.19.
Hirdetés azonosító: 979420
lejárt

 Nemzetközi háttérrel rendelkező megbízónk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Tesztmérnök

Feladatok:

Feladatok:

  • Telekommunikációs egységeket tesztelő berendezések javításának és karbantartásának megtervezése
  • Funkcionális tesztek, mérőprogram használatának, folyamatának megtervezése és kontrollálása
  • Teszt folyamatok fejlesztése
  • Teszt technikus munkájának koordinálása
  • Teszt riportok készítése és fejlesztése

Elvárások:

Elvárások:

  • Elektronika területén szerzett egyetemi vagy főiskolai diploma
  • RF / GSM ismeretek
  • Elektronikai gyártó vállalatnál szerzett több mint 3 éves tapasztalat teszt tevékenységben
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Csapatmunkára való alkalmasság

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.