www.cvonline.hu

Tesztmérnök

  • A hirdetés 755 napja lejárt

Nemzetközi elektronikai gyártó partnercégünk számára keresünk kollégát a következő pozícióba:

Tesztmérnök

Feladatok:

  • Tesztprojektek koordinálása, fejlesztése, sztenderdizálása a gyártási folyamat során;
  • Gyártás során előforduló kivizsgálandó esetek elemzése, megoldási és fejlesztési javaslatok kidolgozása;
  • Teszt technikusok, operátorok és kezdő mérnökök mentorálása;
  • Teszt design-ok kialakításában aktív részvétel;
  • Minőségügyi reklamációk és mérnöki változtatások kezelése;
  • Új tesztek, teszteszközök bevezetésében aktív szerepvállalás;
  • Új termékek gyártásba történő bevezetésének támogatása tesztoldalról;
  • Részvétel globális projektekben, illetve azok vezetése;
  • Tesztelő berendezések építése, kvalifikálása.

Elvárások:

  • Legalább B.Sc. végzettség villamosmérnöki vagy műszaki informatika szakon, vagy ennek megfelelő végzettség akkreditált mérnöki programban;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Legalább 2-3 év, tesztmérnökként, multinacionális gyártókörnyezetben szerzett munkatapasztalat;
  • Erős és határozott projektszervező- és vezetőkészség, valamint minimális felügyelet mellett végzett hatékony, önálló munkavégzés;
  • Elektronikai tesztelési ismeretek;
  • Programozó ismeretek (magas szintű programnyelvek).

Előnyt jelent:

  • LEAN irányelvek ismerete (TPM, Visual Management, Kaizen stb.);
  • Labview ismerete.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag;
  • Karrierlehetőség nemzetközi környezetben;
  • Változatos feladatok, high mix környezet, több ezer termékkel és teszteszközökkel;
  • Rugalmas munkaidő, dinamikus, összetartó csapat;
  • Ingyenes sportolási lehetőség.

Munkavégzés helye: Debrecen

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát a következő e-mail címre a pozíció pontos megjelölésével: E-mail cím megjelenítése

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Mérnök / Műszaki