www.cvonline.hu

TESZTMÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 970176

Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

TESZTMÉRNÖK

Feladatok

  • Tesztmérnöki feladatok elvégzése, beleértve az S / W & H / W szabványosítási feladatokat is, a prototípus-fejlesztéstől kiindulva a sorozatgyártásig
  • Követelményrendszerek kidolgozása a DFT, DFMs, PFMEA irányelvei szerint
  • Szorosan együttműködik a P2 Test Engineering & P1 munkacsoportokkal biztosítva az új termék projektek sikerességét figyelemmel a Ciklusidők célokra és a fejlesztési hatékonyságra
  • Termékbevezetéshez kapcsolódó műszaki képzések megtartása
  • Tesztelési feladatok elvégzése élvonalbeli technológiák alkalmazásával
  • Tesztelési platformok folyamatos fejlesztése
  • Teszt alkalmazások integrációja az automatizált gyártási folyamatokkal
  • Kapcsolatot tart P1 tervezőmérnökök (Hardware / Software & Mechanical) között
  • Folyamatmérnöki tevékenységek támogatása
  • Tesztelési technikák kidolgozása a Poka Yoke szempontrendszer előírásainak betartásával
  • Minőségügyi tervek és statisztikai mérőszámok kidolgozása és érvényesítése a termék vizsgálati stratégia szerint
  • Képzési tervek és dokumentációk kidolgozása

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Több éves tapasztalat elektronikai gyártási környezetben
  • NI LabVIEW és TestStand ismeret és tapasztalat
  • C, C ++, Batch programozási ismeretek
  • GPIB-, RS232, LIN, CAN, Ethernet és WiFi Protocol szabványok ismerete
  • LVDS, NTSC, Ethernet Video szabványok ismerete
  • Automatizációs tapasztalatok (érzékelők, I / O, PLC-k, Robotics).
  • Kiváló hibakereső és problémamegoldó készség
  • Angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Autóipari elektronikai tapasztalat
  • CAD csomagok, CadStar, SolidWorks, stb ismerete
  • In Circuit Test és Principals tapasztalat
  • Projekt menedzsment ismeretek

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: TESZTMÉRNÖK, Veszprém megye