www.cvonline.hu

Tesztmérnök

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 957149

Flex állások

Az amerikai tulajdonú Flextronics International Kft. Magyarországon 6 telephelyen – Zalaegerszegen, Sárváron, Tabon, illetve Budapesten, Pátyon és Gyálon– végez elektronikai és műanyagipari gyártási, valamint fémmegmunkálási tevékenységet, mellyel komplex gyártási, szervíz és logisztikai szolgáltatásokat kínál számos iparágban tevékenykedő vevőinek. Dinamikus növekedési stratégiájának köszönhetően munkavállalóinak száma mára meghaladja a 9000 főt.

Szeretnél egy jó csapat tagjaként részesévé válni a Flex sikerének? Olyan helyen szeretnél dolgozni, ahol értékelik munkádat, feladataid kihívást jelentenek, és folyamatosan változnak? Szeretnél a legújabb technológiákkal dolgozni, egy sikeres csapat részeként? Amennyiben a válaszod igen, küldd el jelentkezésed, és kollégánk felveszi veled a kapcsolatot!

A zalaegerszegi, tabi és sárvári gyáregységeinkbe az alábbi munkakörbe keresünk kollegákat:

Tesztmérnök

Tesztmérnökként feladataid lesznek:

  • Tanulj! – a tesztgépek megismerése, tesztelési folyamatok elsajátítása
  • Légy újító! – szeretjük az új megoldásokat, tégy javaslatot, milyen technológiával lehetne hatékonyabbá tenni a tesztelési folyamatokat
  • Ismerd a gépeid! – karbantartóinkkal együttműködve határozd meg az ideális üzemeltetési követelményeket
  • Keresd a hibát! – találd meg, mi okozza a felmerülő problémákat a gyártás során
  • Légy nyitott, kommunikatív! – folyamatosan tarts kapcsolatot a berendezések üzemeltetőivel és a karbantartással, tarts nekik oktatást a helyes használatról
  • Mindennek a pontos dokumentáció az alapjaelemezd a tesztadatokat, készíts riportokat, dokumentáld a tesztelést és a folyamatokat

Szeretnénk veled beszélni, ha:

  • Mérnökként végeztél (villamosmérnök, gépészmérnök, mechatronikai mérnök)
  • Érdeklődsz a tesztelés iránt
  • Beszélsz angolul
  • kommunikációs képességgel rendelkezel
  • Nyitott, érdeklődő vagy az új dolgok iránt, szeretsz tanulni
  • Nem riadsz vissza a kihívásoktól
  • Precíz vagy, jó analitikus képességgel bírsz

Munkavégzés helye: Zalaegerszeg vagy Sárvár vagy Tab

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el az önéletrajzod az E-mail cím megjelenítése mailcímre.