www.cvonline.hu

Tesztmérnök

  • A hirdetés 543 napja lejárt

A Güttler Mezőgazdasági Gépgyártó és Szolgáltató Kft.

az alábbi munkakörre keres munkatársat:

Tesztmérnök

Feladatok:

  • Mezőgazdasági gépek gyártásához a gyártmánytervezéshez szükséges műhelykísérletek megvalósítása a fejlesztő üzemben
  • Részvétel a gyártmányfejlesztési projektek munkájában: mérnöki számításaiban, 3D modellezésében, kalkulációjában, számítógépes tervezésében, tesztelésében
  • Modellek, makettek, prototípusok építésének és nullszériák legyártásának teljes körű koordinálása
  • A fejlesztő üzemben az anyag-, alkatrész-, szerszám-, védőeszköz- és inputanyag ellátásának felügyelete, igények továbbítása a beszerzés felé
  • Szerszámozottság és készülékezés fejlesztése, kísérleti tesztelése, közreműködés a sorozatgyártásba bevezetésben
  • A modell, makett, prototípus vagy nullszéria építése során illetve a tervezői változtatások megvalósítása során, továbbá a funkcionális próbák során tapasztaltak részletes megosztása a tervezőmérnök csapat többi tagjával
  • Javaslattételi kötelezettség a kísérleti konstrukciók át-, újra- vagy továbbtervezésére;
  • A fejlesztő műhelyben dolgozók munkájának folyamatos ellenőrzése,

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 5 év hasonló területen szerzett gyakorlat
  • Aktív, tárgyalási szintű középfokú német  nyelvtudás
  • Magas szintű MS Office ismerete
  • előnyt jelent a SAP ismerete
  • Kiváló kommunikációs- és problémamegoldó képesség, csapatmunka

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Egyéb juttatások
  • Lendületes, jól együttműködő csapat

Munkavégzés helye: Hódmezővásárhely

Fényképes önéletrajzát az alábbi email címre várjuk.

Helyek Csongrád
Kategória Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő