www.cvonline.hu

Tesztmérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.28.
Jelentkezési határidő: 2015.06.14.
Hirdetés azonosító: 933662

Tesztmérnök

Pozíció leírása / Job description

Multinacionális elektronikai gyártó partnerünk számára Tesztmérnököt keresünk.

Feladatok:

A magyarországi termelésben működtetett tesztgépek elektronikai és mechanikai felügyelete, szükséges beállítások, módosítások végrehajtása a folyamatos termelés biztosítása érdekében
A tesztgépek elektronikai és szoftveres problémáinak kezelése
A cégcsoport minden gyártó egységéhez tartozó tesztgépek adatbázisainak folyamatos frissítése
Visszaérkező hibás termékek funkcionális, mechanikai, elektronikai elemzése a felmerülő problémák beazonosítása érdekében
Felmerülő problémák kiváltó okainak elemzése, hibajelentések készítése
Javaslattétel javító intézkedések bevezetésére
Gyártásra kiadott termékek újraminősítése
Termelési tevékenységet támogató funkcionális tesztek elvégzése

Elvárások:

Gyártási környezetben szerzett tapasztalat (2-4 év)
Felsőfokú műszaki végzettség (villamosmérnök végzettség előny)
Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
C++ programozási ismeret
Problémamegoldó és folyamatoptimalizálási módszertanok ismerete, alkalmazásukban szerzett tapasztalat
MS Office alkalmazások ismerete
Stabilitásra, hosszú távú együttműködésre törekvő, csapatjátékos, de önállóan is dolgozni képes személyiség
Pontosság, precizitás, módszeresség
Jó kommunikációs képesség
Utazási hajlandóság

Amit kínálunk:

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a