www.cvonline.hu

Tesztmérnök

  • A hirdetés 634 napja lejárt

Járműiparban érdekelt, biztos háttérrel és magas szakmai színvonallal rendelkező partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Tesztmérnök

Feladatok:

  • Teszt tevékenység végzése, teszt eredmények feldolgozása, kiértékelése és megosztása a tervezőkkel/fejlesztőkkel a fejlesztési projektek során;
  • Közreműködés a projektekhez kapcsolódó specifikus tesztdokumentumok létrehozásában;
  • Közreműködés tesztrendszerek kialakításában a fejlesztési specifikációk szerint;
  • Tesztrendszerek és teszt eszközök fejlesztése.

Elvárások:

  • Villamosmérnöki végzettség;
  • Megbízható angolnyelv-tudás szóban és írásban, német előny;
  • Pneumatikai ismeretek;
  • Méréstechnikai ismeretek (villamos és/ vagy pneumatikus);
  • Gyártástechnológiai ismeretek (anyagmegmunkálási + szereléstechnológiai);
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Felhasználó szintű MS-Office ismeretek;
  • Rugalmasság, jó problémamegoldó és kommunikációs készség.

Előnyt jelent:

  • Autóipari, pneumatikai vagy mechatronikai cégnél szerzett tesztelési, szériaápolási vagy terméktámogatási tapasztalat;
  • Tanulmányok alatt TDK, vagy más kiemelt projektmunkában való részvétel.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások;
  • Hosszú távú munkalehetőség;
  • Multinacionális környezet, fejlett vállalati kultúra.

Munkavégzés helye: Kecskemét

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát a következő e-mail címre a pozíció pontos megjelölésével.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő