www.cvonline.hu

Tesztmérnök

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2015.02.14.
Hirdetés azonosító: 898807
lejárt

Tesztmérnök (Ref.869)

Autóalkatrészgyártásban tevékenykedő partnercégünk részére Tesztmérnököt keresünk.

Feladatok:

  • A gyártásban használt elektromos mérő-, tesztelő- és jelölő berendezések műszaki felügyelete, hibaelhárítása és karbantartása
  • A gyártási területek műszaki támogatása
  • Új berendezések átvétele és üzembe helyezése

Elvárások:

  • Elektronikai felsőfokú végzettség
  • Német vagy angol ismeret
  • Informatikai ismeretek
  • Pneumatikai és PLC ismeret

Amit partnercégünk kínál:

  • Versenyképes jövedelem
  • Kihívást jelentő felelősségteljes munkakör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Dinamikus nemzetközi csapatban való munkavégzés

A munkavégzés helye:

  • Pécel

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el jelentkezését a E-mail cím megjelenítése email címre.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu