www.cvonline.hu

Tesztmérnök

  • A hirdetés 817 napja lejárt

A Zollner Kft. az elektronikai ipar vezető nemzetközi nagyvállalatainak partnereként komplex termékek fejlesztésében és gyártásában mechatronikai rendszerszolgáltatóként kiemelt pozíciót tölt be. Az érintett gyártóegység, melynek termékeit a vasútiparban, autóiparban és épületgépészeti területen használják fel, komplett elektronikai rendszerek és kapcsolószekrények gyártásával foglalkozik, a szereléstől kezdve a kábelezésen át, egészen a teljes rendszertesztelésig. Budapest vonzáskörzetébe a váci telephelyére az alábbi pozícióba keres munkavállalót:

Tesztmérnök

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a vevői mérnökcsapattal német nyelven
  • Munkahelyi utasítások készítése
  • A gyártásban és a tesztelési folyamat során felmerülő problémák megoldása
  • Termékek tesztelése (hibakeresés, problémamegoldás), új termék vagy termékváltoztatások bevezetése
  • Berendezések, mérőeszközök felügyelete, karbantartások ügyintézése

Elvárások:

  • Felsőfokú villamosmérnök végzettség
  • Aktív, középfokú német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt a kapcsolattartás miatt
  • Kiváló kommunikációs- és problémamegoldó képesség, analitikus gondolkodásmód

Előnyök:

  • Erős- és gyengeáramú ismeretek
  • Hasonló területen vagy munkakörben szerzett releváns szakmai tapasztalat

Ajánlatunk:

  • Versenyképes jövedelem és széleskörű juttatási csomag (Erzsébet utalvány, cafeteria, bejárás
  • támogatása, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás, év végi jutalom)
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Piacvezető nagyvállalat nyújtotta karrierlehetőség
  • Korszerű, világszínvonalú munkakörülmények, szakmai kihívást jelentő, változatos munkakör
  • Fiatal dinamikus csapat

Amennyiben csatlakozni kíván csapatunkhoz, bruttó fizetési igényét tartalmazó magyar és német nyelvű önéletrajzát „Vác” jeligével a lenti e-mail címre küldheti el.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német